Apie

Akvilina_Cicenaite_Charles

Gimiau Vilniuje. Baigiau literatūros teorijos magistro studijas Vilniaus universitete ir religijų studijų doktorantūrą Velingtono Viktorijos universitete, dirbau reklamos ir komunikacijos srityse. Esu rašytoja, vertėja, septynių knygų autorė. Šiuo metu gyvenu Sidnėjuje.

Mano romanas „Niujorko respublika“ laimėjo IBBY Lietuvos skyriaus premiją už geriausią realistinės prozos kūrinį ir leidyklos „Alma Littera“ 2014 metais skelbto Paauglių ir jaunimo literatūros konkurso finalą, išrinktas į 2015 m. kūrybiškiausių knygų dvyliktuką, pateko į Metų knygos penketuką. Kitos knygos paaugliams: „Viskas apie mano šeimą“, „Mano tėtis ir kiti nesusipratimai“ (įtrauktos į Metų knygos penketukus), „Kengūrų slėnio paslaptis“ ir „Raudonosios uolos prakeikimas“. 2017 m. išleista pirmoji knyga suaugusiems „Tylos istorija“. Mano naujausias kūrinys – knyga paaugliams „Kad mane pamatytum“ (2020 m.)

Akvilina Cicėnaitė Charles

5 komentarai “Apie

  1. Sveiki, man 14 metų ir aš neseniai perskaičiau jūsų knygą “Niujorko respublika“. Tai pirma knyga kuri man buvo tokia artima. Tai pat labai artimi veikėjai. Skaitydama šią knygą 3 dalį ir pabaigą, net verkiau. Nes buvo taip artima. Jaučiausi lyg taip būtų nutikę man.
    Tiesiog labai smagu kad yra tokių knygų.
    Ačiū☺

    Patinka

  2. Labas! Neseniai baigiau skaityti Jūsų knygą “Niujorko Respublika“. Tiesa, lietuvių autorių knygos, manęs nelabai “užkabina“, tačiau ši knyga buvo kažkas wow! Viskas buvo taip artima (daugiaaukščiai, kiemai, draugai, charakteriai ir t.t.). Taip pat skaičiau “Mano tėtis ir kiti nesusipratimai“. Taip pat paliko gerą įspūdį. Ačiū jums!

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s