Apie

Akvilina_Cicenaite_Charles

Gimiau Vilniuje. Baigiau literatūros teorijos magistro studijas Vilniaus universitete ir religijų studijų doktorantūrą Velingtono Viktorijos universitete, dirbau reklamos ir komunikacijos srityse. Esu rašytoja, vertėja, šešių knygų autorė. Šiuo metu gyvenu Sidnėjuje.

Mano romanas „Niujorko respublika“ laimėjo IBBY Lietuvos skyriaus premiją už geriausią realistinės prozos kūrinį ir leidyklos „Alma Littera“ 2014 metais skelbto Paauglių ir jaunimo literatūros konkurso finalą, išrinktas į 2015 m. kūrybiškiausių knygų dvyliktuką, pateko į Metų knygos penketuką. Kitos knygos paaugliams: „Viskas apie mano šeimą“, „Mano tėtis ir kiti nesusipratimai“ (įtrauktos į Metų knygos penketukus), „Kengūrų slėnio paslaptis“ ir „Raudonosios uolos prakeikimas“. Pernai išleista pirmoji knyga suaugusiems „Tylos istorija“.

Akvilina Cicėnaitė Charles

2 komentarai “Apie

  1. Sveiki, man 14 metų ir aš neseniai perskaičiau jūsų knygą “Niujorko respublika“. Tai pirma knyga kuri man buvo tokia artima. Tai pat labai artimi veikėjai. Skaitydama šią knygą 3 dalį ir pabaigą, net verkiau. Nes buvo taip artima. Jaučiausi lyg taip būtų nutikę man.
    Tiesiog labai smagu kad yra tokių knygų.
    Ačiū☺

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s