„Niujorko respublika“ – konkurso finale

Pegaso renginysSpalio pirmąją bus paskelbta knyga, laimėjusi Paauglių ir jaunimo literatūros konkursą. Priminsiu, kad laimėtoją rinko tiek komisija, tiek skaitytojai – paaugliai ir jaunimas.

Renginyje dalyvaus knygų autorės Daina Opolskaitė („Eksperimentas gyventi“), Rebeka Una („Atjunk“), komisijos nariai doc. dr. Kęstutis Urba, rašytojos Renata Šerelytė, Gintarė Adomaitytė, literatūros kritikė Danguolė Šakavičiūtė, mokytojos Violeta Juodelienė ir Vilija Dailidienė. Renginiui diriguos improvizacijų teatro KITAS KAMPAS aktoriai.

Konkurso finale – ir mano knyga „Niujorko respublika“. Mielai renginyje dalyvaučiau ir aš, jei ne tie tūkstančiai kilometrų tarp Vilniaus ir Sidnėjaus. Bet gal jums pavyks?

Paauglių ir jaunimo literatūros konkurso apdovanojimų renginys vyks Vilniaus Akropolio „Pegaso“ knygyne spalio 1 d. 19 val.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s